Program Grill Festiwal

    04 kwietnia 2020 r. II Ogólnopolski Konkurs Kulinarny ,Grill Festiwal” o tytuł GOLD GRILL TEAM - kategoria MASTER dla profesjonalnych kucharzy
    08:00 - 09:00 przybycie uczestników i jurorów – odprawa
    09:00 - 11:00 pierwsza tura zmagań konkursowych
    11:00 – 12:30 pokazy kulinarne dla publiczności na scenie w hali nr 3
    11:00 – 11:30 ,,Wiedza i doświadczenie kontra młodość ”Wiesław Bober & Łukasz Konik - rywalizacja na zasadzie Black Box – Szefowie gotują na scenie z nieznanych wcześniej sobie produktów, zapraszają po jednej osobie z publiczności do pomocy, następnie częstują publiczność i która to ich ocenia.
• W trakcie przerwy zmagań zaczynamy warsztaty dla publiczności z "Carving Team Poland"
• W strefie warsztatowej  gotowanie z jurorami z stowarzyszenia "Polska Inicjatywa Kulinarna" Machał Soliwoda & Artur Lenczewski
• W strefie warsztatowej - cukiernicze pokazy z członkami "Culinary Team of Poland", Wojciech Rzepecki & Aleksandra Borowska
    10:00 – 14:30 Gotowanie Świątecznego żurku dla publiczności, celem zebrania pieniędzy na cele Charytatywne "Kucharze Pomagają", przygotowywanie składników zupy przez członków jury, prowadzących i publiczność:
- Obieranie jaj i krojenie białej kiełbasy na czas przez publiczność "Kiełbasa z jajami"
- Tarcie chrzanu na czas (zaproszone Gwiazdy)
- Krojenie cebuli przez jurorów technicznych
- Krojenie boczku przez prowadzących
    12:30 – 14:30 druga tura zmagań konkursowych
    14:30 – 15:30 lunch
    15:30 – 16:30 obrady Jury
    20:00 Gala podsumowująca pierwszy dzień ,,Grill Festiwal”
    05 kwietnia 2020 r. II Ogólnopolski Konkurs Kulinarny ,,Grill Festiwal” o tytuł GOLD GRILL TEAM- Kategoria JUNIOR dla Uczniów Szkół Gastronomicznych
    09:00 – 10:00 przybycie uczestników i odprawa z jury
    10:00 – 12:00 pierwsza tura zmagań konkursowych
    11:00 – 13:30 pokaz kulinarne dla publiczności na scenie w hali nr 3
    11:00 – 11:30 "Wiedza i doświadczenie kontra młodość" Krzysztof Szulborski & Monika Gwiazda - rywalizacja na zasadzie Black Box – Szefowie gotują na scenie z nieznanych wcześniej sobie produktów, zapraszają po jednej osobie z publiczności do pomocy , następnie częstują publiczność, która ich ocenia.
• W trakcie przerwy zmagań zaczynamy warsztaty dla publiczności z "Carving Team Poland" Przygotowywanie Palmy Wielkanocnej
• W strefie warsztatowej - gotowanie z jurorami z "Culinary Team of Poland" Wojciech Rzepecki & Aleksandra Borowska
• W strefie "Nowak" pokaz z rozbioru półtuszy przez rzeźnika
    13:00 – 15:00 druga tura zmagań konkursowych
    15:00 – 15:30 obrady jury
    16:30 rozdanie nagród w kategorii Junior i zakończenie konkursu
BAW SIĘ Z NAMI
  • STREFA CHILLOUT – didżejskie granie i leżakowanie
  • STREFA SPORTU I ZABAW - Pokazy kulinarne, konkursy z nagrodami
  • JEDZONKO NA GRILL FESTIVAL
  • Strefa Grillowania Amberside
  • Food Trucki